OKCELL 18S 28000MAH Akıllı PilLiPo BataryalarOKCELLOKCELL 18S 28000MAH Akıllı Pil
OKCELL 18S 28000MAH Akıllı PilLiPo BataryalarOKCELLOKCELL 18S 28000MAH Akıllı Pil
OKCELL 18S 28000MAH Akıllı PilLiPo BataryalarOKCELLOKCELL 18S 28000MAH Akıllı Pil

OKCELL 18S 28000MAH Akıllı Pil (DR-BT1123)

0,00
Marka : OKCELL
İndirim Oranı : %5 İndirim
KDV Dahil : $1,890.00
İndirimli : $1,500.00  + KDV
KDV Dahil : $1,800.00
Stok Miktarı : 2
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 1
:


 

Ürün ana özellikleri
1. Akıllı pil göstergesi
Bu ürün dört yüksek parlaklık LED göstergeleri ile tasarlanmıştır. Boşaltma veya şarj ederken, durumu otomatik olarak tanıyabilir ve gücü gösterebilir. Pil kapatma durumunda olduğunda, düğmeye kısa basın. LED, gücün yaklaşık 2S olduğunu ve daha sonra kapandığını gösterir.
 
2. Pil ömrü ipuçları
Kullanım sayısı 150'ye ulaştığında, güç göstergesinin LED ışıkları, pil ömrüne ulaşıldığını gösteren gücü belirtmek için kırmızıya döner, ve kullanıcı bunu uygun olarak kullanabilir.
 
3. Akıllı şarj alarmı
Şarj işlemi sırasında, pil durumu gerçek zamanlı olarak algılar ve şarj aşırı voltajını, aşırı akımını ve aşırı ısınmayı uyarır.
 
4. Düşük voltajlı akıllı alarm
Akü deşarj durumunda olduğunda, voltaj düşük olduğunda (tek 3.7V), hatırlatmak için bir zil alarmı ile birlikte gelir.
 
5. Akıllı depolama fonksiyonu
Pil uzun süre yüksek seviyede olduğunda ve kullanımda değilken, pilin depolama güvenliğini sağlamak için akıllı depolama fonksiyonunu otomatik olarak başlatır ve depolama voltajına boşalır.
 
6. Otomatik uyku fonksiyonu
Pil açıldığında ve kullanımda değilken, pil gücünden tasarruf etmek için 3 dakika sonra otomatik olarak uyur ve kapanır.
 
7. Yazılım yükseltme fonksiyonu
Bu ürün bir yazılım yükseltme fonksiyonuna sahiptir, bilgisayarı USB portu üzerinden bağlayabilir veya pil yazılımını güncellemek için yazılımı mobil uygulama üzerinden yükseltebilirsiniz.
 
8. Veri iletişim fonksiyonu
Bu ürün aynı anda iki iletişim yöntemi ile tasarlanmıştır: USB seri iletişim ve WiFi iletişimi; Akım voltajı, akım gibi gerçek zamanlı pil bilgilerini elde etmek için her iki yöntem de kullanılabilir, pil kullanımı, vb.; Uçuş kontrolü de iletişim kurmak için bununla bir bağlantı kurabilir.
 
9. Pil kayıt fonksiyonu
Bu ürün, pilin ömrü boyunca verileri depolayabilen ve saklayabilen benzersiz bir kayıt fonksiyonu ile tasarlanmıştır. Pil günlüğü bilgileri hücre voltajı, akım, pil sıcaklığı, döngü sayısı, anormal durum sayısı vb. Içerir. Kullanıcı, cep telefonu uygulamasını görüntülemek için pili bağlayabilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı