OTOPİLOTLARHOLYBRO DroneCAN H-RTK F9P Rover (Versiyon 42CM)
OTOPİLOTLARHOLYBRO DroneCAN H-RTK F9P Rover (Versiyon 42CM)
OTOPİLOTLARHOLYBRO DroneCAN H-RTK F9P Rover (Versiyon 42CM)
OTOPİLOTLARHOLYBRO DroneCAN H-RTK F9P Rover (Versiyon 42CM)

DroneCAN H-RTK F9P Rover (Versiyon 42CM) (DP-OP1151)

0,00
Marka : HOLYBRO
Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00
Stok Miktarı : 1
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 9999
ÜRÜN TEDARİKLE TEMİN EDİLEBİLİR. Tedarik talebinde bulunmak için teklif al butonuna tıklayarak formu doldurabilir ya da 0542 195 05 00 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.
TEKLİF AL
:

 DroneCAN H-RTK F9P Rover

 

DroneCAN H-RTK F9P, Holybro'nun en yeni diferansiyel yüksek hassasiyetli GNSS konumlandırma sistemidir. İletişim için DroneCAN protokolünü benimsemiştir. Hızlı yakınsama süreleri ve güvenilir performans ile çok bantlı RTK, GPS, GLONASS, Galileo ve BeiDou'nun eş zamanlı alımı ve son derece dinamik ve yüksek hacimli uygulamalar için santimetre hassasiyetinde hızlı güncelleme hızı sağlar.

 

DroneCAN Protokolünün benimsenmesiyle 8 Hz'e kadar navigasyon güncelleme hızına, yükseltilebilirliğe, gürültü bağışıklığına, gerçek zamanlı özelliklere sahip olup, elektromanyetik girişime karşı artan direnci nedeniyle UART'tan daha sağlamdır. Uçuş kontrol cihazının herhangi bir seri portunu işgal etmez ve bir hub aracılığıyla aynı CAN veriyoluna birden fazla CAN cihazı bağlanabilir.

 

DroneCAN-F9P, u-blox F9P modülü, BMM150 pusulası ve üç renkli LED göstergesini kullanıyor ve 170 MHz'de çalışan, 512 KByte Flash ve 96KByte RAM'e sahip STM32G4 işlemciyle donatılıyor. DroneCAN GUI Aracı aracılığıyla DroneCAN ürün yazılımı yükseltmesini destekler. Açık kaynaklı Pixhawk serisi uçuş kontrol cihazıyla uyumludur.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı